Kontakt

Bauman

Adres biura
ul.Różana 2
56-400 Oleśnica

Numery kontaktowe
713-991-169
501-349-473

Adresy email:
biuro@bauman.pl

W chwili obecnej nasze biuro znajduje się w Oleśnicy, ale teren naszego działania się nie zmienił i obejmuje nadal Wrocław i wszystkie miejscowości w promieniu 100 km od Wrocławia. Obecnie trwają prace nad uruchomieniem najnowocześniejszego salonu sprzedaży z salą ekspozycyjną typu showroom we Wrocławiu w którym będziemy mogli zaprezentować naszym klientom oraz biurom projektowym i firmom budowlanym nie tylko naszą ofertę ale organizować spotkania branżowe, prezentować wszelkie nowości z dziedziny stolarki i ślusarki okienno drzwiowej oraz technik montażu. Już dzisiaj zapraszamy!Bardzo prosimy, biorąc pod uwagę specyfikę pracy naszego biura, o możliwie wcześniejsze ustalenie daty i godziny przyjazdu.

Nasze biuro pracuje w niestandardowych godzinach co stwarza klientom możliwość przyjazdu w dowolnych godzinach późno wieczornych lub wczesnych

W bezstresowej atmosferze, gdzie nie musicie się Państwo martwić o miejsce parkingowe, gdzie możecie przyjechać z dziećmi, które spędzą ten czas na zabawie z naszymi już dość ” sławnymi ” wśród klientów zwierzakami ( z dumą prezentujemy je powyżej ), gdzie zawsze zostaniecie poczęstowani przepyszną kawą – możecie dowiedzieć się wiele ważnych informacji , które pomogą wam uniknąć błędów podczas budowy domu. 

Podjęcie tak ważnej decyzji jak zakup stolarki okiennej do swojego domu wymaga spotkania.  Nie hipnotyzujemy odwiedzajacych nas klientów, nie zmuszamy ich siłą do zakupu , ale podczas takiego spotkania można na żywo zobaczyć co sie kupi lub z czego sie zrezygnuje. Wtedy każda dezyzja jest bardziej uzasadniona i wiarygodna.

Ważne żeby każda decyzja była w 100 % świadoma. Nawet ta na ” NIE ” ….Bo nawet jeśli się z czegoś rezygnuje to lepiej to zrobić świadomie.

A nawet jeśli nie dobijemy targu – warto się spotkać i porozmawiać, dowiedzieć się jakie błędy popełnili inni klienci albo jakich błędów sie ustrzegli…

W naszym biurze możecie zobaczyć szereg okien – każde w innym kolorze i z innymi okuciami, drzwi przeswuwne progowe typu PSK z okuciem odstawnym, drzwi HS, drzwi balkonowe z niskim progiem i obustronną klamką , w tym ta zewnetrzna specjalna pod roletę, drzwi wejściowe aluminiowe dwukolorowe, ogród zimowy – bo nasze biuro to po części właśnie ogród zimowy, na którym są zamontowane rolety  oraz żaluzje fasadowe sterowane napędami radiowymi SOMFY ..

Zawsze jednak prosimy o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu.

Dziękujemy z góry za Państwa odwiedziny i serdecznie zapraszamy.

A oto kilka zdjęć naszego biura