Kontakt z nami

bauman okna wroclaw awilux Schüco schueco schuco budowa domu montaz okien okna aluminiowe okna pcv pvc wrocław dolnoslaskie

Adres biura:

Zabrodzka 36A

52-336 Wrocław

Numery kontaktowe:
501-349-473

Adresy e-mail:
biuro@bauman.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek:

9:30 – 17:30

Sobota:

Salon zamknięty. Istnieje możliwość wcześniejszego

umówienia indywidualnych

spotkań w biurze.

——————————————————————————————————————————————————————————————————–

Nasze biuro z nowoczesnym show roomem znajduje się we Wrocławiu przy ul. Zabrodzkiej 36A, kilka minut ze zjazdu z trasy S8 i autostrady A4 (okolice sklepu IKEA na Bielanach Wrocławskich).

Pracujemy w niestandardowych godzinach, co stwarza klientom możliwość umówienia się z nami w dowolnych godzinach późno wieczornych lub wczesnych.

W bezstresowej atmosferze, gdzie możemy zaproponować przepyszną kawę – możecie dowiedzieć się wiele ważnych informacji, które pomogą Wam uniknąć błędów podczas budowy domu.

Podjęcie tak ważnej decyzji jak zakup stolarki okiennej do swojego domu wymaga spotkania.

Nie hipnotyzujemy odwiedzajacych nas klientów, nie zmuszamy ich siłą do zakupu, ale podczas takiego spotkania można na żywo zobaczyć, co się kupi lub z czego się zrezygnuje.

Wtedy każda dezyzja jest bardziej uzasadniona i wiarygodna.

Ważne, aby każda decyzja była w 100% świadoma. Nawet ta na ”NIE” – bo nawet jeśli się z czegoś rezygnuje, to lepiej to zrobić świadomie.

A nawet jeśli nie dobijemy targu – warto się spotkać i porozmawiać, dowiedzieć się jakie błędy popełnili inni klienci albo jakich błędów sie ustrzegli…

W naszym biurze możecie zobaczyć oferowane przez nas produkty – między innymi aluminiowe, bezprogowe drzwi przesuwne HS w systemie Schüco z żaluzjami fasadowymi sterowanymi napędami radiowymi SOMFY, drzwi HS z PVC w systemie Schüco wraz z przesuwną moskitierą, drzwi balkonowe w systemie Schüco z niskim progiem i szklaną balustradą francuską oraz roletą zewnętrzną, drzwi wejściowe aluminiowe AWIDOOR z wypełnieniem RODENBERG czy przepiękny, aluminiowy system przesuwny ASS 77 PD Panorama Design – oczywiście w systemie Schüco.

Zawsze jednak prosimy o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu.

Dziękujemy z góry za Państwa odwiedziny i serdecznie zapraszamy.