Kontakt z nami

bauman okna wroclaw

Adres biura:

Zabrodzka 36A

52-336 Wrocław

Numer kontaktowy:
501-349-473

717-805-252

Adres e-mail:
biuro@bauman.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – czwartek:

9:00 – 17:00

Piątek:

9:00 – 15:00

Sobota:

Salon zamknięty. Istnieje możliwość wcześniejszego

umówienia indywidualnych

spotkań w biurze.

——————————————————————————————————————————————————————————————————–

Nasze biuro z nowoczesnym show roomem znajduje się we Wrocławiu przy ul. Zabrodzkiej 36A, kilka minut ze zjazdu z trasy S8 i autostrady A4 (okolice sklepu IKEA na Bielanach Wrocławskich).

W bezstresowej atmosferze, gdzie możemy zaproponować przepyszną kawę – dowiecie się wiele ważnych informacji, które pomogą Wam uniknąć błędów podczas budowy domu.

Podjęcie tak ważnej decyzji jak zakup stolarki okiennej do swojego domu wymaga spotkania.

Nie hipnotyzujemy odwiedzajacych nas klientów, nie zmuszamy ich siłą do zakupu, ale podczas takiego spotkania można na żywo zobaczyć, co się kupi lub z czego się zrezygnuje.

Wtedy każda dezyzja jest bardziej uzasadniona i wiarygodna.

Ważne, aby każda decyzja była w 100% świadoma. Nawet ta na ”NIE” – bo nawet jeśli się z czegoś rezygnuje, to lepiej to zrobić świadomie.

A nawet jeśli „nie dobijemy targu” – warto się spotkać i porozmawiać, dowiedzieć się jakie błędy popełnili inni klienci albo jakich błędów się ustrzegli…

W naszym biurze możecie zobaczyć część oferowanych przez nas produktów – między innymi aluminiowe, bezprogowe drzwi przesuwne HS w systemie Schüco w kolorze czarnym z żaluzjami fasadowymi Z90 sterowanymi napędami radiowymi SOMFY, zestaw aluminiowy ze stepem całoszklanym z żaluzjami fasadowymi C80, drzwi przesuwne bezprogowe HS z PVC w systemie Schüco Livingslide wraz z plisowaną moskitierą, drzwi balkonowe PVC w systemie Schüco Living MD82 z niskim progiem i szklaną balustradą francuską oraz roletą zewnętrzną w niesamowitym kolorze z palety Automotive Finish – DB703, drzwi wejściowe aluminiowe AWIDOOR z naturalnym wypełnieniem drzewa czy betonu RODENBERG oraz aluminiowy system przesuwny ASS 77 PD Panorama Design sterowany elektrycznie z ukrytą ościeżnicą w ścianie budynku – oczywiście w systemie Schüco

Zawsze jednak prosimy o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu.

Dziękujemy z góry za Państwa odwiedziny i serdecznie zapraszamy.

bauman okna wroclaw

bauman okna wroclaw bauman okna wroclaw