Przykładowe realizacje i referencje

Polecam firmę BAUMAN. Współpraca na każdym etapie przebiegała wzorowo. Pan Mariusz jako jedyny przygotował wycenę nietypowych okien bez ich zmiany. Jakość stolarki oraz staranność jej montażu bez zastrzeżeń.

-Michał Surdy

Najbardziej profesjonalna i rzetelna firma na budowie. Bezbłędnie zamontowana stolarka okienna produkcji Awilux w systemie Schüco, z PCV i aluminium z użyciem mini żurawia. Okna, rolety oraz żaluzje w kolorze DB 703 wyróżniają mój dom pośród innych. Jeśli budujesz dom w okolicach Wałbrzycha czy Świdnicy i w innym miejscu na Dolnym Śląsku, nie znajdziesz lepszej firmy niż BAU-MAN OKNA WROCŁAW.

-Grzegorz Żuk

W życiu trzeba mieć trochę szczęścia i mnie się to udało. Na firmę Bauman trafiłem przypadkowo podczas targów budowlanych, po których zwróciłem się z prośbą o wycenę. Kwota była podobna do pozostałych liczących się firm produkujących okna. Miałem niemały problem z wyborem, którą wybrać gdyż o oknach Schuco niewiele wiedziałem w tamtej chwili. Problem rozwiązał się sam po kontakcie telefonicznym i rozmowie z panem Mariuszem. Wiedziałem, że choćbym nie wiem jak kombinował, to i tak wrócę z zamówieniem do Baumana. Wiedza, umiejętność zrozumienia klienta i dobrania pod niego oferty była rewelacyjna! Do tego kompetencje i produkt na, który finalnie się zdecydowałem przekonały mnie do tego wyboru. Schuco Living w wykonaniu firmy Awilux, montażem i doradztwem firmy Bauman to jest mistrzostwo świata. Od dnia montażu do dnia dzisiejszego, każdy odwiedzający moją budowę dopytuje o okna i prosi o namiary na wykonawcę. Nawet mój budowlaniec, wcześniej namawiający mnie na Vekę itp., do tego bardzo drobiazgowy i rzetelny, poprosił o numer telefonu do pana Mariusza. Żeby nie przedłużać, polecam pod każdym względem, od stolarki zaczynając poprzez kontakt, wykonanie i na montażu kończąc. Mistrzostwo!

-Paweł Smyrak