O nas

Dlaczego nasza firma?

Firma BAUMAN swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkich setkom zadowolonych klientów, którzy chętnie naszą firmę polecają innym klientom i ich opiniom, na które bardzo ciężko pracujemy.

To wynik przede wszystkim czasu jaki poświęcamy każdemu klientowi nim złoży zamówienie, a także samego przeprowadzenia klienta przez ten etap aż po usługi serwisowe.

Ale to tez nagroda za ciągłe poszukiwanie tego co na rynku najlepsze. Dowodem tego jest przyznany prestiżowy tytuł jaki firma BAUMAN – jedyna z Dolnego Śląska – otrzymała z rąk prezesa firmy WINKHAUS – tutuł MISTRZA INNOWACJI 2012

O naszej ofercie

W ofercie firmy BAUMAN znajdują się produkty firm wielokrotnie sprawdzonych na rynku, nie tylko w fazie jakości produktu ale i póżniejszej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Siła oferty firmy BAUMAN polega na tym, że w ramach jednej firmy można dobrać wiele produktów różnych firm tak, aby nie różniły się np. kolorem, wyglądem i aby były kompatybilne z innym montowanymi w domu urządzeniami.

Doradztwo

Już na etapie zakupu projektu przekazujemy klientom wiele wartościowych informacji, które pozwalają potem na sprawniejsze i tańsze prowadzenie prac na budowie. Przykładem jest właściwe przygotowanie nadproży pod rolety lub otworu do bramy garażowej.

Często zmniejszając albo zwiększając jakieś okno o kilka centymetrów można sporo zyskać, gdyż unika się dopłat do grubszych , co za tym idzie droższych , ciemniejszych i zimniejszych szyb lub dopłat do specjalnych wzmocnień profili.

Ważnym elementem jest przygotowanie wysokości okna w kuchni, aby potem okno komponowało doskonale z zabudową kuchni.

Dla bezpieczeństwa naszych najbliższych doradzamy gdzie i kiedy zastosować okucia uniemożliwiające niekontrolowane otwarcie okna przez dzieci , albo kiedy i w którym oknie zamontować np. okucia typu Comfort, Select lub kontraktony.

Doradzamy jak przygotować miejsce , w którym będą montowane pozycje wielkogabarytowe jak np. HS, gdzie popełnianych jest mnóstwo błędów…

Ta wiedza nic nie kosztuje – nie każemy klientom za te informacje płacić. Nie uzależniamy przekazania ich pod warunkiem złożenia zakupu u nas. Na stronach internetowych roi się od wielu wspaniałych doradców, którzy przekazują w sposób bardzo wiarygodny tak bzdurne informacje , że klienta ma prawo się pogubić…

Montaż okien

Wybór najwyższej klasy produktu to tylko połowa sukcesu. Abyśmy w pełni mogli cieszyć się jego funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania, musi on zostać jeszcze prawidłowo zamontowany a wcześniej dobrany. Ze strony firmy BAUMAN zapewniamy Państwu absolutny profesjonalizm także i w tej kwestii – doradztwo i montaż okien w naszym wykonaniu to gwarancja solidności i niezawodności, co poświadczyć mogą setki zadowolonych z naszych usług klientów.

Nasze okna ustawiamy na odpowiednich listwach lub blokach XPS, zaś drzwi balkonowe na specjalnie przygotowanych do tego profilach bazowych. Na życzenie klienta montaż okien opieramy na produktach firmy ILLBRUCK (takich jak m.in. folie, sznury rozprężne, taśmy, bloki styrodurowe, itp), dzięki czemu przebiega on bezproblemowo i daje satysfakcjonujący efekt na długie lata.

Siedzibą firmy BAUMAN jest Wrocław, ale naszymi klientami są mieszkańcy całego Dolnego Śląska . Wiemy, jak ważną kwestią jest prawidłowe doradztwo i następnie montaż okien oraz serwis, toteż staramy się nieść pomoc naszym klientom niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Zapraszamy zatem do konsultacji indywidualnych w firmie BAUMAN.

Stolarka aluminiowa

Stolarka aluminiowa nie bez powodu cieszy się niegasnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Jej niewątpliwym atutem jest nie tylko najwyższa jakość wykończenia, ale i znaczna odporność i wytrzymałość. Mowa tutaj zarówno o szkodliwym działaniu warunków atmosferycznych i wilgoci, jak i o korozji oraz zarysowaniach. Tym samym stolarka aluminiowa oraz ślusarka aluminiowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na solidnym efekcie oraz pierwotnym wyglądzie na długi czas – czy to w domach i mieszkaniach, czy też w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, banki, urzędy czy szpitale.

Ślusarka aluminiowa

W naszej firmie, której siedzibą jest Wrocław, oferujemy Państwu najlepsze jej produkty, jakie od lat doceniają architekci i inwestorzy. Proponowana przez nas stolarka aluminiowa czy ślusarka aluminiowa obejmuje wszelkiego typu konstrukcje – od okien, witryn i drzwi, ogrody zimowe, zadaszenia i wiatrołapy, aż po pełne fasady budynków. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz pomogą w wyborze właściwego produktu.
Współpracujemy z działem aluminium firmy Schuco, gdzie pracują najlepsi fachowcy tej branży.

Serwis

Klienci nasi doskonale wiedzą, że często odchodzimy od sztywnych zasad zapisanych w kartach gwarancyjnych. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie , a za dowód niech posłuży poniższa informacja od naszej klientki z Sadkówka, która na jednym z for internetowych tak opisała załatwienie zgłoszonej reklamacji:

opinia1

opinia2