O nas

Dlaczego warto wybrać firmę BAU-MAN?

bauman okna wroclawFirma OKNA WROCŁAW swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim tysiącom zadowolonych Klientów w całej Polsce i poza nią, którzy chętnie naszą firmę polecają innym Klientom oraz ich opiniom, na które bardzo ciężko pracujemy.

To wynik przede wszystkim czasu jaki poświęcamy każdemu Klientowi zanim złoży zamówienie, a także samego przeprowadzenia Klienta przez ten etap, aż po usługi serwisowe.

Ale to też nagroda za ciągłe poszukiwanie tego co na rynku najlepsze.

Dowodem tego jest przyznany prestiżowy tytuł jaki firma BAU-MAN – jedyna z Dolnego Śląska – otrzymała z rąk prezesa firmy  – tytuł MISTRZA INNOWACJI 2012.

 

Kilka słów o naszej ofercie

W ofercie firmy BAU-MAN znajdują się produkty firm wielokrotnie sprawdzonych na rynku, nie tylko w fazie jakości produktu, ale i późniejszej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Siła oferty firmy BAU-MAN polega na tym, że w ramach jednej firmy można dobrać wiele produktów różnych firm tak, aby nie różniły się np. kolorem, wyglądem i aby były kompatybilne z innym montowanymi w domu urządzeniami.

Specjalizujemy się w dostarczeniu oraz montażu stolarki do projektów HomeKoncept, których mamy  zrealizowanych już koło stu na terenie całej Polski.

 

Doradztwo zawsze na najwyższym poziomie

Już na etapie zakupu projektu przekazujemy klientom wiele wartościowych informacji, które pozwalają potem na sprawniejsze i mniej kosztowne prowadzenie prac na budowie. Przykładem jest właściwe przygotowanie otwór okiennych pod trójwarstwowy montaż, nadproży pod rolety czy otworu na bramę garażową.

Często zmniejszając lub zwiększając okno już o kilka centymetrów można sporo zyskać, gdyż unika się np. dopłat do grubszych, a co za tym idzie droższych, ciemniejszych i zimniejszych szyb lub dopłat do specjalnych, dodatkowych wzmocnień profili.

Ważnym elementem jest przygotowanie wysokości okna w kuchni, aby potem okno to doskonale komponowało się z zabudową kuchni.

Dla bezpieczeństwa naszych najbliższych doradzamy, gdzie i kiedy zastosować okucia uniemożliwiające niekontrolowane otwarcie okna przez dzieci, albo kiedy i w którym oknie zamontować np. ukryte okucia lub zaczepy kontaktronowe.

Doradzamy jak przygotować miejsce, w którym będą montowane pozycje wielkogabarytowe jak np. bezprogowe drzwi podnoszono-przesuwne HST, gdzie ciągle niestety popełnianych jest mnóstwo błędów…

Ta wiedza nic nie kosztuje – nie każemy Klientom za te informacje płacić. Nie uzależniamy przekazania ich pod warunkiem złożenia zakupu u nas. Na stronach internetowych roi się od wielu „wspaniałych” doradców, którzy przekazują w sposób bardzo wiarygodny tak bzdurne informacje, że Klient ma prawo się pogubić…

 

Profesjonalny, trójwarstwowy szczelny montaż okien w technologii Illbruck

Wybór najwyższej klasy produktu to tylko połowa sukcesu. Abyśmy w pełni mogli cieszyć się jego funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania, musi on zostać przede wszystkim prawidłowo zamontowany, a wcześniej odpowiednio dobrany. Ze strony firmy BAU-MAN zapewniamy Państwu absolutny profesjonalizm także i w tej kwestii – doradztwo i montaż okien w naszym wykonaniu to gwarancja solidności i niezawodności, co poświadczyć mogą tysiące zadowolonych z naszych usług Klientów.

Nasze okna ustawiamy na odpowiednich, profesjonalnych podwalinach z purotermu HEAVY, odpornych na ogromne obciążenia, wilgoć czy promieniowanie UV (więcej o tym rozwiązaniu TUTAJ).

Trójwarstwowy, szczelny montaż okien opieramy na produktach firmy (takich jak m.in. folie, sznury rozprężne, taśmy, bloki styrodurowe, itp.), dzięki czemu przebiega on bezproblemowo i daje satysfakcjonujący efekt na długie lata.

Salon firmy BAU-MAN znajduje się we Wrocławiu, ale obszarem działania jest cały Dolny Śląsk (m.in. Wałbrzych, Świdnica, Legnica, Jelenia Góra, Trzebnica, Oleśnica, Milicz, Syców, Zgorzelec, Bolesławiec, Bogatynia, Lubin, Głogów, Kłodzko), a naszymi klientami są mieszkańcy całej Polski, a nierzadko również Europy. Wiemy, jak ważną kwestią jest prawidłowe doradztwo i następnie montaż okien oraz serwis, toteż staramy się nieść pomoc naszym Klientom niezależnie od miejsca ich zamieszkania.

Posiadamy tytuł ZŁOTEGO AMBASADORA DOBREGO MONTAŻU OKIEN nadanego przez firmę .

Zapraszamy zatem do konsultacji indywidualnych w naszej firmie.

 

Stolarka aluminiowa

Stolarka aluminiowa nie bez powodu cieszy się niegasnącym, wciąż rosnącym zainteresowaniem ze strony Klientów.

Jej niewątpliwym atutem jest nie tylko najwyższa jakość wykończenia, ale i znacznie większa odporność i wytrzymałość, niż materiał, jakim jest PVC. Mowa tutaj zarówno o szkodliwym działaniu warunków atmosferycznych i wilgoci, jak i o korozji oraz zarysowaniach.

Tym samym stolarka aluminiowa oraz ślusarka aluminiowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na solidnym efekcie oraz pierwotnym wyglądzie na długi czas – czy to w domach i mieszkaniach, czy też w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, banki, urzędy czy szpitale.

W naszej firmie, w której główną siedzibą jest Wrocław, a obszarem działania cały Dolny Śląsk i sąsiadujące województwa, oferujemy Państwu najlepszej jakości produkty, które od lat doceniają wymagający architekci i inwestorzy. Proponowana przez nas stolarka aluminiowa obejmuje wszelkiego typu konstrukcje – od okien, witryn i drzwi, aż po pełne fasady budynków. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz pomogą w wyborze właściwego produktu. Współpracujemy z technologami z działów aluminium, gdzie swoją wiedzę i pomoc oferują najlepsi fachowcy w tej branży.

 

Serwis

Nasi Klienci doskonale wiedzą, że często odchodzimy od sztywnych zasad zapisanych w kartach gwarancyjnych. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Klienta, w taki sposób, aby pomóc.

 

bauman okna wroclaw

bauman okna wroclaw