O nas

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

 

bauman okna wroclawFirma BAU-MAN OKNA WROCŁAW swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkich już tysiącom zadowolonych klientów w całej Polsce i poza nią, którzy chętnie naszą firmę polecają innym klientom oraz ich opiniom, na które bardzo ciężko pracujemy.

To wynik przede wszystkim czasu jaki poświęcamy każdemu klientowi zanim złoży zamówienie, a także samego przeprowadzenia klienta przez ten etap, aż po usługi serwisowe.

Ale to też nagroda za ciągłe poszukiwanie tego co na rynku najlepsze.

Dowodem tego jest przyznany prestiżowy tytuł jaki firma BAU-MAN– jedyna z Dolnego Śląska – otrzymała z rąk prezesa firmy WINKHAUS – tytuł MISTRZA INNOWACJI 2012.

 

 

Kilka słów o naszej ofercie

 

W ofercie firmy BAU-MAN znajdują się produkty firm wielokrotnie sprawdzonych na rynku, nie tylko w fazie jakości produktu, ale i późniejszej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Siła oferty firmy BAU-MAN polega na tym, że w ramach jednej firmy można dobrać wiele produktów różnych firm tak, aby nie różniły się np. kolorem, wyglądem i aby były kompatybilne z innym montowanymi w domu urządzeniami.

Specjalizujemy się w dostarczeniu oraz montażu stolarki do projektów HomeKoncept, których mamy na terenie całego kraju zrealizowanych prawie setkę.

Doradztwo zawsze na najwyższym poziomie

 

Już na etapie zakupu projektu przekazujemy klientom wiele wartościowych informacji, które pozwalają potem na sprawniejsze i tańsze prowadzenie prac na budowie. Przykładem jest właściwe przygotowanie nadproży pod rolety lub otworu do bramy garażowej.

Często zmniejszając albo zwiększając jakieś okno o kilka centymetrów można sporo zyskać, gdyż unika się dopłat do grubszych, co za tym idzie droższych, ciemniejszych i zimniejszych szyb lub dopłat do specjalnych wzmocnień profili.

Ważnym elementem jest przygotowanie wysokości okna w kuchni, aby potem okno to komponowało się doskonale z zabudową kuchni.

Dla bezpieczeństwa naszych najbliższych doradzamy gdzie i kiedy zastosować okucia uniemożliwiające niekontrolowane otwarcie okna przez dzieci, albo kiedy i w którym oknie zamontować np. okucia typu Comfort, Select lub kontaktrony.

Doradzamy jak przygotować miejsce, w którym będą montowane pozycje wielkogabarytowe jak np. HS, gdzie ciągle popełnianych jest mnóstwo błędów…

Ta wiedza nic nie kosztuje – nie każemy klientom za te informacje płacić. Nie uzależniamy przekazania ich pod warunkiem złożenia zakupu u nas. Na stronach internetowych roi się od wielu wspaniałych doradców, którzy przekazują w sposób bardzo wiarygodny tak bzdurne informacje , że klient ma prawo się pogubić…

 

Profesjonalny, trójwarstwowy montaż okien w technologii Illbruck

 

Wybór najwyższej klasy produktu to tylko połowa sukcesu. Abyśmy w pełni mogli cieszyć się jego funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania, musi on zostać jeszcze prawidłowo zamontowany a wcześniej dobrany. Ze strony firmy BAU-MAN zapewniamy Państwu absolutny profesjonalizm także i w tej kwestii – doradztwo i montaż okien w naszym wykonaniu to gwarancja solidności i niezawodności, co poświadczyć mogą setki zadowolonych z naszych usług klientów.

Nasze okna ustawiamy na odpowiednich listwach lub blokach, zaś drzwi balkonowe na specjalnie przygotowanych do tego profilach bazowych. Na życzenie klienta montaż okien opieramy na produktach firmy ILLBRUCK (takich jak m.in. folie, sznury rozprężne, taśmy, bloki styrodurowe, itp.), dzięki czemu przebiega on bezproblemowo i daje satysfakcjonujący efekt na długie lata.

Siedzibą firmy BAU-MAN jest Wrocław, ale obszarem działania jest cały Dolny Śląsk (m.in. Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Trzebnica, Oleśnica, Milicz, Syców, Zgorzelec, Bolesławiec, Bogatynia, Lubin, Głogów, Kłodzko), a naszymi klientami są mieszkańcy całej Polski, a nierzadko również Europy. Wiemy, jak ważną kwestią jest prawidłowe doradztwo i następnie montaż okien oraz serwis, toteż staramy się nieść pomoc naszym klientom niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Posiadamy również tytuł AMBASADORA DOBREGO MONTAŻU OKIEN nadawanego przez firmę ILLBRUCK. Zapraszamy zatem do konsultacji indywidualnych w naszej firmie.

 

Stolarka aluminiowa

 

Stolarka aluminiowa nie bez powodu cieszy się niegasnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Jej niewątpliwym atutem jest nie tylko najwyższa jakość wykończenia, ale i znaczna odporność i wytrzymałość. Mowa tutaj zarówno o szkodliwym działaniu warunków atmosferycznych i wilgoci, jak i o korozji oraz zarysowaniach. Tym samym stolarka aluminiowa oraz ślusarka aluminiowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na solidnym efekcie oraz pierwotnym wyglądzie na długi czas – czy to w domach i mieszkaniach, czy też w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, banki, urzędy czy szpitale.

 

Ślusarka aluminiowa

 

W naszej firmie, w której główną siedzibą jest Wrocław, a obszarem działania cały Dolny Śląsk (m.in. Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Trzebnica, Oleśnica, Milicz, Syców, Zgorzelec, Bolesławiec, Bogatynia, Lubin, Głogów, Kłodzko) oferujemy Państwu najlepszej jakości produkty, które od lat doceniają wymagający architekci i inwestorzy. Proponowana przez nas stolarka aluminiowa czy ślusarka aluminiowa obejmuje wszelkiego typu konstrukcje – od okien, witryn i drzwi, ogrody zimowe, zadaszenia i wiatrołapy, aż po pełne fasady budynków. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz pomogą w wyborze właściwego produktu. Współpracujemy z technologami z działów aluminium, gdzie pracują najlepsi fachowcy tej branży.

 

Serwis

 

Klienci nasi doskonale wiedzą, że często odchodzimy od sztywnych zasad zapisanych w kartach gwarancyjnych. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta.

 

 

Należymy do prestiżowego grona Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi Stolarki VIP

 

bauman okna wroclaw

bauman okna wroclaw